Gazetarja seksi kërkesë Edi Ramës: Më merr në ERTV, se janë pagat e larta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 25-01-2020 Gazetarja seksi kërkesë Edi Ramës: Më merr në ERTV, se janë pagat e larta

Enki Bracaj është një ndër gazetaret shqiptare që është dalluar për format e saj seksi.

Së fundmi, ajo është bërë pjesë e emisionit ' Aldo Morning Show', ku shfaqet si reportere e Tiranës.

Mirëpo, në një intervistë të dhënë për 'Panorama Plus', Enki ka treguar se do të dëshironte të punonte në televizionin e kryeministrit Edi Rama, ERTV, për shkak të pagesave të larta.

'Nëse do të takoja Skëndërbeun (referuar kryeministrit Rama), do ta pyesja nëse mund të më marrë në punë tek ERTV, se kam dëgjuar që paguhen mirë', tha Enki.

Më tej, bukuroshja ka rrëfyer edhe disa të fshehta nga jeta e saj private, duke theksur se është single dhe e qetë.

Screenshot_1_copy_copy_copy.jpg

Screenshot_3_copy_copy_copy.jpg

Screenshot_4_copy_copy_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071191787719727
array(1) { ["section"]=> string(78) "gazetarja-seksi-kerkese-edi-rames-me-merr-ne-ertv-se-jane-pagat-e-larta-193106" }