Gazetarja seksi shqiptare, lëvizje provokuese në palestër, elektrizohen fansat (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:07 20-02-2017

Gazetarja seksi e sportit Ilda Bejleri ka “elektrizuar” ndjekësit e saj në Instagram përmes një videoje me lëvizje provokuese.

Ilda shpjegon se këto janë lëvizjet e baletit të gërshetuara me elementë të fitness,YOGA dhe PILATES konsiderohen si baza e BARRE. Shumë prej ndjekësve i vënë në dukje Ildës format thuajse perfekte dhe e komplimentojnë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097880363464355
array(1) { ["section"]=> string(88) "gazetarja-seksi-shqiptare-levizje-provokuese-ne-palester-elektrizohen-fansat-video-69315" }