Gazetarja sexy e Supersportit lë pa fjalë fansat, bën dhe “filozofen”: Nga të tilla femra nuk iket asnjëherë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:47 28-01-2017 Gazetarja sexy e Supersportit lë pa fjalë fansat, bën dhe “filozofen”: Nga të tilla femra nuk iket asnjëherë

Ilda Bejleri vazhdon të postojë foto provokuese në Instagramin e saj, të cilat jo pak herë lënë “pa frymë” ndjekësit e saj.

Edhe fotoja e fundit nuk do shumë për koment, ndonëse vetë moderatorja e Supersportit ka zgjedhur t’i bashkëngjisë asaj një citim nga Bukovski duke shkruar: “Ekzistojnë femra të cilat i ke, e që nuk i ke! Të cilat janë gjithmonë aty, e që nuk janë. Të cilat të shtyjnë por të shpëtojnë. Për të cilat je i gjallë, por i vdekur…Nga të tillat nuk i iket asnjeherë/ BUKOWSKI”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024808883666992
array(1) { ["section"]=> string(110) "gazetarja-sexy-e-supersportit-le-pa-fjale-fansat-ben-dhe-filozofen-nga-te-tilla-femra-nuk-iket-asnjehere-66965" }