Gazetarja sexy zgjedh Kosovën, e tepron Rashica: Tradhtare!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:50 13-09-2016 Gazetarja sexy zgjedh Kosovën, e tepron Rashica: Tradhtare!

Pas fotos së publikuar nga gazetarja e Supersport, Ilda Bejleri në Instagram, ku ajo pozonte nga studiot e Supersport Kosovës dhe shkruante se i kishte thënë "Po" Kosovës, vjen edhe reagimi i Milot Rashicës.

Komenti që ka lënë mesfushori i talentuar kosovar në foton e gazetares sexy është me të vërtet sa ironik aq dhe "thumbues".

"Tradhtare", i shkruante Rashica, Ildës, ndërsa duket se e ka tepruar me dozën e ironisë, pikërisht ish-mesfushori kuqezi që pak javë më parë i tha "Po" Kosovës duke u larguar nga kuqezinjtë.

14341691_678401728979329_2085712952_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029385805130005
array(1) { ["section"]=> string(62) "gazetarja-sexy-zgjedh-kosoven-e-tepron-rashica-tradhtare-52778" }