Gazetarja sfidon VIP-at e fillimeve të demokracisë, nxjerrin nga "arkivat" fotot e dekadave më parë. Si dukeshin (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:38 13-03-2017 Gazetarja sfidon VIP-at e fillimeve të demokracisë, nxjerrin nga

Gjithçka nisi si një sfidë mes gazetareve, por pastaj gjithë personazhet publikë nxorrën nga “arkivat” fotot e tyre në fillimet e demokracisë, atëherë kur të rejat 18-20 vjeçare filluan karrierën e tyre dhe rrugën drejt suksesit.

Gazetarja Iva Tiço ka sfiduar gjatë ditës së djeshme të gjithë personazhet VIP me një foto të saj në moshën 19-vjeçe, sfida e së cilës u mor seriozisht nga personazhet publike, si Majlinda Bregu, Rezarta Delisula, Anila Basha, Alda Bida etj.

Shumë prej nesh s’do i njohin, pasi në fakt vitet kanë bërë të vetën dhe bukuroshet shqiptare kanë ndryshuar me kohën./Newsbomb.al/ 

alda.jpg

Alda Bida

rezi.jpg

Rezarta Delisula

majlinda_bregu.jpg

Majlinda Bregu

ilva.jpg

Ilva Tare (18 vjeçe)

iva_tico_19.png

Iva Tico 19 vjeçe

anila.jpg

Anila Basha 18 vjeçe

orinda_huta.jpg

Orinda Huta 19 vjeçe

 

 ma.jpg

Marçela Lati dhe Armand Peza 19-vite më parë (1998)

tyhyth.jpg

 Kel Demi (1999)

manjola.jpg

Manjola Zeka 18 vjeçe

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091850757598877
array(1) { ["section"]=> string(120) "gazetarja-sfidon-vip-at-e-fillimeve-te-demokracise-nxjerrin-nga-arkivat-fotot-e-dekadave-me-pare-si-dukeshin-fotot-71737" }