Gazetarja shoqe e ngushtë me Ajola Xoxën, “lumë” komplimentesh: E dua...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:25 08-12-2016 Gazetarja shoqe e ngushtë me Ajola Xoxën, “lumë” komplimentesh: E dua...

Gazetarja e njohur e showbiz, Aulona Musta i bën një dedikim publik Ajola Xoxës, bashkëshortes së kryebashkiakut Erion Veliaj.

Musta thotë se e do fort ndërsa rendit edhe arsyet mes komplimentash të shumta.

“Me shoqkën e fëmijërisë... Edhe pse tani për shkak të gjithe angazhimeve takohemi rrallë, është gjithmone kënaqësi të kalosh kohë në shoqerine e Ajolës. I love her për elegancën, finesën, edukatën, qytetarinë dhe shumë e shumë cilësi të tjera që pak femra, e sidomos fytyra publike i kanë”, përmbyll gazetarja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13043618202209
array(1) { ["section"]=> string(71) "gazetarja-shoqe-e-ngushte-me-ajola-xoxen-lume-komplimentesh-e-dua-61980" }