Gazetarja shqiptare stërvitet fort: E tmerrshme sa më kishte marrë malli! Si jetoni pa palestër

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:46 24-07-2017 Gazetarja shqiptare stërvitet fort: E tmerrshme sa më kishte marrë malli! Si jetoni pa palestër

Gazetarja e showbiz Aulona Musta njihet për natyrën e saj sportive dhe lidhjen me fitnessin të cilën e ka përforcuar edhe më shumë së fundmi.

Një javë mungesë në palestër, Aulona, mesa duket e ka ndjerë së tepërmi.

“E tmerrshme sa më kishte marre malli! Një javë mungova dhe m'u duk sikur erdhi fundi i botës! Po si ja bëni xhanëm pa palestër? Si jetoni? Hahahha... Pertej shakave, më besoni që nuk ka ilac më të mirë për trupin dhe për mendjen se sa sporti, aktiviteti fizik. Më mjaftoi te rikthehesha për t'u ndjerë e ripërterirë, u futa e lodhur sot dhe dola e shplodhur. Bejini një të mirë vetes, merruni me sport”, shkruan Musta.

musta.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024592161178589
array(1) { ["section"]=> string(99) "gazetarja-shqiptare-stervitet-fort-e-tmerrshme-sa-me-kishte-marre-malli-si-jetoni-pa-palester-87175" }