Gazetarja Sonila Meço feston 15-vjetorin e martesës së saj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:46 25-10-2016 Gazetarja Sonila Meço feston 15-vjetorin e martesës së saj (Foto)

Sonila Meço sot ka festuar përvjetorin e 15-të të martesës së saj me Drini Jasa.

Pikërisht në 15 vjetorin e martesës së saj dhe Vodafon mbush 15 vite që operon në Shqipëri.

“Tech Reja... kohë përvjetoresh:

15 vjet iu deshen Vodafone te shenoje revolucion teknologjik në Shqipëri, ne po aq për 'evolucionin' e një raporti nga miq ne prinder. Thuhet se nuk bashkëjetojnë shëndetshem teknologjia me raportet njerëzore... hmmmm kush duhet të krenohet më shumë në këtë 15 vjetor, Vodafone, apo ne?”-shkruan gazetarja teksa ka postuar një foto të bërë ditën e sotme në krah të bashkëshortit të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02629017829895
array(1) { ["section"]=> string(69) "gazetarja-sonila-meco-feston-15-vjetorin-e-marteses-se-saj-foto-57374" }