Gazetarja surprizon dhe publikon foton: Ky është burri im seksi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:01 28-04-2016 Gazetarja surprizon dhe publikon foton: Ky është burri im seksi

Gazetarja e njohur e showbiz Aulona Musta ka publikuar për të gjithë ndjekësit e saj në IG një foto të bashkëshortit. Fotografia nuk është si ato që jemi mësuar të shikojmë zakonisht.

Gazetarja nxjerr në pah format trupore të të shoqit mbuluar me tatuazhe ndërsa shikon provokueshëm nga pas tij.

“Kujdes, gruaja jote po të vëzhgon. Burri im seksi”, shkruan Aulona e cila më pas i është përgjigjur edhe një komentueseje që i shkruan për publikimin e fotos.  “E pse të mos e nxjerr?”, përgjigjet Aulona.

  • E ndërsa dikush nga ndjekësit i ka kujtuar se "mund t'ia marrin burrin", AUulona e ka kaluar me mjaft sportivitet.
  • "Hahahahahahahahahahaha seriozisht i keni këto koncepte? Apo bëni humor?  Nëse është e para është shumë e frikshme. Le t'i mbyllim burrat në shtëpi pra që mos të na i marrin", përmbyll ironikisht.

gaz1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035644054412842
array(1) { ["section"]=> string(68) "gazetarja-surprizon-dhe-publikon-foton-ky-eshte-burri-im-seksi-38926" }