Gazetarja tregon trupin nga pishina: Pa vrap, pa trajtime, t'i lemë komplekset

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:21 09-07-2017 Gazetarja tregon trupin nga pishina: Pa vrap, pa trajtime, t'i lemë komplekset

Të gjithë përpiqemi gjatë gjithë vitit duke bërë ushtrime, palestër apo dieta, në mënyrë që vera të na gjejë sa më të tonifikuar dhe sa më në formë.

Por ka njerëz që janë të kënaqur me trupin e tyre dhe pse nuk janë munduar shumë, ose e duan trupin e tyre ashtu siç është, pa komplekse.

E tillë është  dhe gazetarja Fiori Dardha e cila, përveçse ka postuar një foto me bikini ka dhënë një mesazh për të gjithë. Dhe pse behari e ka gjetur të “papërgatitur” siç thotë ajo, kjo gjë nuk ka rëndësi, me e rëndësishme është të shijoshë pushimet raporton newsbomb.al

“As palestër, as vrap nga liqeni, as dietë, as trajtime anticelulit! 
Kjo verë na gjeti kështu, si papërgatitur. Nuk them që është mirë, por edhe arsye për të dënuar veten e për t'u ndjerë keq nuk është. Ndaj, t'i lemë komplekset menjëanë, të shijojmë verën e mbi të gjitha të kemi SHËNDET!Nuk mund të jemi të gjitha modele!,"- shkruan Fiori.

Kështu të gjithë që nuk ndihen model/e, të lenë të gjitha mendimet mënjanë dhe të shijojnë stinën e nxehtë të verës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.24179887771606
array(1) { ["section"]=> string(81) "gazetarja-tregon-trupin-nga-pishina-pa-vrap-pa-trajtime-t-i-leme-komplekset-85539" }