Bombula e gazit ‘pushton’ nga flakët apartamentin në Lushnjë, u rrezikua një i moshuar

Publikuar tek: aktualitet, më 18:56 19-01-2021 Bombula e gazit ‘pushton’ nga flakët apartamentin në Lushnjë, u rrezikua një i moshuar Bombula e gazit - zjarrfikëse

Një banesë në katin e dytë të një pallati është shkrumbuar nga zjarri ditën e sotme në Lushnjë.

Shkak i zjarrit ka qenë rrjedhja nga një bombol gazi e cila përdorej për ngrohje nga një i moshuar që jetonte vetëm.

Hasan Sharka ka shpëtuar për mrekulli ndërsa banesa është shkrumbuar e tëra. Zjarrfikësit kanë izoluar zjarrin duke e ndalur të përhapet në banesat e tjera.

84-vjeçari është marrë nga të afërmit e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Milot-Thumanë, humb jetën 70-vjeçari
Fico flet për Covid-19: Ka një lehtësim të situatës, universitetet online dhe ora policore do të vazhdojnë »
Article Logic
Execution time: 0.012336015701294
array(1) { ["section"]=> string(90) "gazi-i-bombules-pushton-nga-flaket-apartamentin-ne-lushnje-u-rrezikua-nje-i-moshuar-235625" }