Gazi i “Portokallisë” një foto me pronarin e ‘fabrikës’… Paja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:13 24-01-2016 Gazi i “Portokallisë” një foto me pronarin e ‘fabrikës’… Paja

Aktori i humorit Gazmend Paja ka preferuar të nis ditën me një foto me babain e tij, të madhin Luftar Paja. Ashtu siç profesioni ua kërkon, babë e bir të qeshur kanë pirë kafen e mëngjesit dhe këtë na e tregon vetëm Gazi nëpërmjet postimit në profilin e tij në ‘Facebook’.

Aktori i “Portokallisë” me këtë rast ka prezantuar edhe pronarin e ‘fabrikës’ Paja, nga dhe ku buron prej vitesh humori shqiptar.

“Kafe me pronarin e fabrikës Paja”, shkruan Gazi, duke e shoqëruar me këtë foto.

Aktualisht, Gazmend Paja po merr pjesë në spektaklin “Në një javë” në Top-Channel që drejtohet nga Arbana Osmani.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031744003295898
array(1) { ["section"]=> string(62) "gazi-i-portokallise-nje-foto-me-pronarin-e-fabrikes-paja-30809" }