Gazmend Paja siç nuk e keni parë kurrë, futet në thellësi dhe kërkon peshkaqenin

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:46 30-07-2017 Gazmend Paja siç nuk e keni parë kurrë, futet në thellësi dhe kërkon peshkaqenin

Tashmë jeni në pikun e sezonit turistik dhe pak kush ka mbetur pa i filluar pushimet ose të paktën pa një ditë në plazh.

Personazhet e ekranit janë ata që edhe kur janë me pushime tërheqin vëmendjen me “bëmat” e tyre. Njëri nga më të njohurit është aktori i humorit, Gazmend Paja. Ai është duke shijuar pushimet e tij, dhe mesa duket është vërtet i apasionuar pas zhytjes. Paja ka postuar disa foto i zhytur thellë në ujë, me diçiturën “Ku Peshkaqeni kuuuu”. Domethënia  diçiturës në foto, deri më tani është enigmatike dhe pakuptimtë për publikun e gjerë.

Më poshtë fotot:

Screenshot_6.jpg

Screenshot_9.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.008613109588623
array(1) { ["section"]=> string(85) "gazmend-paja-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-futet-ne-thellesi-dhe-kerkon-peshkaqenin-87823" }