Gëlltiti 246 qese kokaine, pasagjeri vdes në avion

Publikuar tek: bota, më 08:55 28-05-2019 Gëlltiti 246 qese kokaine, pasagjeri vdes në avion

Një shtetas japonez ka vdekur gjatë një fluturimi nga Mexico pasi gëlltiti 246 qese kokaine.

Avioni, i nisur drejt Narita International Airport në Japoni, bëri ulje emergjente në shtetin Sonora të Meksikës, pasi burri filloi të shfaqte probleme shëndetësore.

Autoritetet thanë se japonezi, i identifikuar si Udo N, vdiq nga një edemë cerebrale e shkaktuar nga një mbidozë droge.

Qeset e gjetura në stomakun dhe zorrët e tij, gjatë autopsisë ishin 2.5 cm të gjata dhe 1 cm të gjera.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014726877212524
array(1) { ["section"]=> string(56) "gelltiti-246-qese-kokaine-pasagjeri-vdes-ne-avion-165968" }