Genci Fuga gjen një ide gjeniale për të tërhequr vëmëndjen: Ejani...ku i dihet

Publikuar tek: kulture-art, më 09:52 14-12-2015 Genci Fuga gjen një ide gjeniale për të tërhequr vëmëndjen: Ejani...ku i dihet

Aktori Genc Fuga ka gjetur një mënyrë gjeniale për të tërhequr vëmendjen e njërëzve nga seksi ,që siç dihet shet shumë, drejt artit të teatrit. Dhe këtë e ka bërë pikërisht përmes një posteri me imazhe të femrave seksi. Posteri është kaq autentik dhe i paparë më parë në ndonjë shfaqje tjetër.

Jetojmë në kohë ku fundshpina vlerësohet më shumë se arti, ndaj nga "like-t" e tyre, përfiton pak reklamë edhe posteri i shfaqes "Ejani... Ku i dihet".

Një poster shfaqeje teatri, nuk është aq interesant sa një... nejse!

Aktori Genc Fuga ju pret, sot, nesër dhe pasnesër (13-14-15 dhjetor), në sallën e Universitetit te Arteve. Ora 19.00

Biletat mund t'i prenotoni në numrin: 0693616860

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092999935150146
array(1) { ["section"]=> string(81) "genci-fuga-gjen-nje-ide-gjeniale-per-te-terhequr-vemendjen-ejani-ku-i-dihet-27728" }