Genci thotë Enit fjalët që çdo vajzë do të ëndërronte: Kjo është hana, bukuria e saj…

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:09 14-05-2019 Genci thotë Enit fjalët që çdo vajzë do të ëndërronte: Kjo është hana, bukuria e saj…

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë një ndër çiftet më të pëlqyer të momentit.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku nuk reshtin së publikuari dhe foto së bashku.

Mirëpo, rreth një orë më parë, Genci ka postuar një foto të Enit dhe e ka shoqëruar me disa fjalë që çdo vajzë do t’i donte nga njeriu i zemrës.

Këngëtari e ka quajtur Enin hënë dhe shprehet se fjalët jane aq të varfëra për ta përshkruar siç duhet.

‘Kjo eshte Hana. Bukuria e saj e vertete, qe nuk ndryshon kurre, qe nuk venitet as iken, eshte nga brenda. Miresia qe rrjedh perbrenda saj eshte me e madhe se oqeanet ndersa buzeqeshja jep drite ne cdo pjese te jetes ku eshte vertete erret. Me vjen inat sepse fjalet jane aq te varfuna te pershkruaj sic duhet. Nje jete eshte pak me ty’, shkruan Genci.

Screenshot_11.png

Screenshot_13.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068061351776123
array(1) { ["section"]=> string(89) "genci-thote-enit-fjalet-qe-cdo-vajze-do-te-enderronte-kjo-eshte-hana-bukuria-e-saj-164355" }