Gent Ibrahimi takim ‘blic’ në Elbasan, kush janë 2 kandidatët për drejtues të Prokurorisë (EMRAT)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:28 24-12-2019 Gent Ibrahimi takim ‘blic’ në Elbasan, kush janë 2 kandidatët për drejtues të Prokurorisë (EMRAT) Gent Ibrahimi

Kreu i KLP Gent Ibrahimi ka zhvilluar një vizitë në Prokurorinë e Elbasanit.

Ibrahimi ka takuar prokurorët e këtij qarku ndërsa janë propozuar edhe dy emra për drejtues të Prokurorisë së Elbasanit.

Emrat janë Bledar Mustafaraj dhe Kreshnik Ajazi. Ky i fundit, është një nga prokurorët që hetoi grabitjen e bujshme të Rinasit ku u morën 10 mln euro.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 613 kg kokainë në banana/ Arbër Cekaj bëhet aktiv nga burgu, kallzon në SPAK prokurorin e çështjes dhe oficeren gjyqësore
Nga vëllai i ish-ministres së PS, njeriu i afërt i Ëngjëll Agaçit, Prokurori që u përplas me Mediun e specialistja që shërbeu për Nishanin, ja kush janë 5 kandidatët për kreun e Inpektoriatit të Lartë në Drejtësi »
Article Logic
Execution time: 0.012814998626709
array(1) { ["section"]=> string(99) "gent-ibrahimi-takim-blic-ne-elbasan-kush-jane-2-kandidatet-per-drejtues-te-prokurorise-emrat-190242" }