Genta dhe Labi ia thonë njëri tjetrit “shkurt e shqip” (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:51 15-07-2015

Genta Ismajli dhe Labinot Tahiri (Labi) kanë publikuar sot në mbrëmje bashkëpunimin e tyre. Kënga më e re e tyre titullohet “Shkurt dhe Shqip”. Genta si gjithmonë edhe në këtë videoklip vjen mjaft sensuale dhe provokuese. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029110908508301
array(1) { ["section"]=> string(64) "genta-dhe-labi-ia-thone-njeri-tjetrit-shkurt-e-shqip-video-16281" }