Genta Ismajli ‘detyron’ bashkëshortin turk të bëjë tatuazhin që s’na e kishte marrë mendja (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:10 15-01-2021 Genta Ismajli ‘detyron’ bashkëshortin turk të bëjë tatuazhin që s’na e kishte marrë mendja (FOTO) Genta Ismajli dhe Huseyin Usta

Genta Ismajli dhe Huseyin Usta janë një nga çiftet më simpatikë dhe më të diskutuar në showbiz-in shqiptar.

Ata duket se janë tërë kohës pa punë pasi vetëm shëtisin nëpër vende të ndryshme të botës, duke shijuar jetën në maksimum.

Por, ajo çka mori më shumë vëmendjen e fansave është vendimi që Usta ka marrë kohëve të fundit.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Genta ka ndarë një video, derisa i dashuri i saj zbulon tatuazhin e ri.

Screenshot_17_copy.jpg

Të vizatuar në krah, ai ka zgjedhur të ketë shqiponjën, duke e ekspozuar kështu para kamerës.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Serbët i kërkuan të ndryshojë historinë, ai nuk pranoi dhe humbi...’, Dua Lipa krenare tregon për gjyshin e saj
»
Article Logic
Execution time: 0.013185024261475
array(1) { ["section"]=> string(104) "genta-ismajli-detyron-te-dashurin-e-tij-turk-te-beje-tatuazhin-qe-s-na-e-kishte-marre-mendja-foto-235171" }