George Clooney dhe Amal, magjepsës në tepetin e kuq

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:01 13-05-2016 George Clooney dhe Amal, magjepsës në tepetin e kuq

George Clooney është një nga superyjet e Hollywood-it, por gruaja e tij Amal ka dëshmuar edhe një herë  se mund të jetë pjesë e listës A të yjeve.

Avokatja e të drejtave të njeriut, i ka ‘verbuar’ të gjithë me pamjen e saj  në premierën e filmit të George, ‘Money Monster’ në festivalin e Kanës.

E veshur me një fustan ngjyrë të verdhë e të gjatë, Amal dukej magjepsëse dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me pamjen e saj. Ndërkohë George si një bashkëshort i devotshëm nuk i'a ka lëshuar dorën Amal për asnjë moment.

 

geor7.jpg

geor9.jpg

georg.jpg

georg12.jpg

gerg.jpg

go3.jpg

gorg5.jpg

gorge4.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0279541015625
array(1) { ["section"]=> string(56) "george-clooney-dhe-amal-magjepses-ne-tepetin-e-kuq-40342" }