Georgina poston foton e ëmbël me Ronaldon dhe djalin e vogël, të pasmet 'magjike' janë në plan të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:50 13-07-2020 Georgina poston foton e ëmbël me Ronaldon dhe djalin e vogël, të pasmet 'magjike' janë në plan të parë Georgina Rodrigues me Ronaldon dhe djalin

Gergina Rodrigues është një nga femrat më seksi dhe më të komentuara në mediat rozë, kjo për faktin se është edhe bashkëshortja e futbollistit të madh Kristiano Ronaldo.

Bukuroshja latine është balerinë, por edhe biznesmene e suksesshme. Ajo asnjëherë nuk e lë vetëm Ronin kur vjen puna te stërvitja, madje në disa aspekte stërvitet më shumë se ai.

Georgina publikoi dy ditë më parë një video nga sesioni i saj stërvitor, teksa nuk nguroi që të provokojë fansat duke vënë duart mbi vithe dhe duke i lëvizur ato.

Sot, ajo publikoi një foto shumë të ëmbël me Ronaldon dhe djalin e vogël në det, por si gjithnjë, nuk përton që të ekspozojë të pasmet bombastike. E veshur me një body ngjyrë jeshile me të zezë, Georgina duket një yll i vërtetë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010258913040161
array(1) { ["section"]=> string(106) "georgina-poston-foton-e-embel-me-ronaldon-dhe-djalin-e-vogel-te-pasmet-magjike-jane-ne-plan-te-pare-213761" }