Gertës i publikojnë një tjetër VIDEO, kur qante në takimin elektoral të Partisë Agrare Ambientaliste

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:21 02-10-2017 Gertës i publikojnë një tjetër VIDEO, kur qante në takimin elektoral të Partisë Agrare Ambientaliste

Rigerta Loku prej tre ditësh është kthyer në kryefjalën e mediave e rrjeteve sociale si një personazh i komentuar fort lidhur me fjalimin prekës që mbajti në Kuvend.

Por ajo herë nuk ka qenë e vetmja kur Gerta është shfaqur para publikut, e ndjeshme dhe emocionale.

Në një aktivitet të Partisë Agrare Ambientaliste Gerta ka qarë me ngashërim ndërsa tregonte se vinte nga fshati dhe se sa e vështirë ishte të flister për fshatin. Kujtojmë se në 2013-ën Gerta ka kandiduar për FRD-në, e treta në listën e Lezhës por nuk fitoi dot.

Ndiqni videon e CNN.al

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020783185958862
array(1) { ["section"]=> string(105) "gertes-i-publikojne-nje-tjeter-video-kur-qante-ne-takimin-elektoral-te-partise-agrare-ambientaliste-94467" }