“Get rich or die trying” - Falimenton reperi 50 Cent

Publikuar tek: bota, më 19:16 13-07-2015 “Get rich or die trying” - Falimenton reperi 50 Cent

Ndoshta e mbani mend repistin e njohur amerikan 50 Cent, që e nisi nga fundi i rrugës, dhe që mesa duket ka përfunduar sërish në fund të rrugës.

Curtis James Jackson III, i njohur ndryshe si 50 Cent, ka plotësuar dokumentat për mbrojtje ndaj falimentimit. Dokumentat gjyqësore të publikuara në shtypin amerikan tregojnë gjithashtu edhe borxhet e reperirt që janë ndërmjet 10 dhe 50 milionë dollarë.

Javën e kaluar 50 Cent u detyrua ti paguajë 5 milion dollarë një gruaje që e paditi atë për një filmim seksi të publikuar nga këngëtari.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023358821868896
array(1) { ["section"]=> string(54) "get-rich-or-die-trying-falimenton-reperi-50-cent-16088" }