Getat me pika dhe këpucët “wowww” të Majlinda Bregut

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:26 04-04-2016 Getat me pika dhe këpucët “wowww” të Majlinda Bregut

E lakuar shumë për pamjen e saj të jashtme për faktin që është gjithnjë në formë dhe e kuruar.

E kemi fjalën për demokraten Majlinda Bregu. Deputetja ka rënë në sy me veshjen e saj sa zyrtare aq edhe provokuese.

Këmbët e holla, getat me pika të zeza dhe këpucët e tregojnë Bregun më në formë se asnjëherë tjetër në këtë foto shkrepur nga LSA. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035002946853638
array(1) { ["section"]=> string(56) "getat-me-pika-dhe-kepucet-wowww-te-majlinda-bregut-36787" }