Geti dhe Marina përgjumësh në shtëpi, ai e merr në prehër dhe uron: Gëzuar ditëlindjen gruaja ime

Publikuar tek: fcb-bomb, më 07:32 17-05-2016 Geti dhe Marina përgjumësh në shtëpi, ai e merr në prehër dhe uron: Gëzuar ditëlindjen gruaja ime

Të përgjumur, të pagrimuar, në ambientet e shtëpisë së tyre por shumë të lumtur, Marina dhe Geti e kanë festuar bashkë këtë ditëlindje të moderatores bukuroshe.

Geti ka pritur orën 00:00 për t’i bërë një dedikim të fortë Marinës.

“Gëzuar ditëlindjen dashuria ime, gruaja ime, gjithçkaja ime”, shkruan Geti në IG.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.073770999908447
array(1) { ["section"]=> string(101) "geti-dhe-marina-pergjumesh-ne-shtepi-ai-e-merr-ne-preher-dhe-uron-gezuar-ditelindjen-gruaja-ime-40660" }