Getinjo i bën super kompliment, shikoni përgjigjen indiferente të Kejvinës (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:28 18-02-2020 Getinjo i bën super kompliment, shikoni përgjigjen indiferente të Kejvinës (Foto) Kejvina Kthjella

Kejvina Kthjella është një nga vajzat më të komentuara të showbiz-it shqiptar.

Ish-velina është e njohur për bukurinë e saj dhe linjat perfekte. Mesa duket këto asete ia kanë "marrë mendjen" Getinjos.

Reperi i njohur, i ka komentuar Kejvinës në foton që kjo e fundit ka postuar në 'Instagram', duke e quajtur 'Merilyn Monroe'.

kejvina-kthella1.jpg

Kuptohet që ky është një kompliment shumë i madh, që çdo vajzë do e dëshironte pasi Monroe ka qenë një nga femrat më të bukura të ekranit ndër vite.

getinjo.jpg

Mirëpo, përgjigja e Kejvinës lë për të dëshiruar, pasi ish-velina i ka dërguar Getinjos vetëm disa fytyra të qeshura.

kejvina-kthella-1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086290836334229
array(1) { ["section"]=> string(85) "getinjo-i-ben-super-kompliment-shikoni-pergjigjen-indiferente-te-kejvines-foto-195676" }