Getinjo i nënshtrohet testit të Covid-19, ky është rezultati!

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:59 04-12-2020 Getinjo i nënshtrohet testit të Covid-19, ky është rezultati! Getinjo

Reperi Getinjo i është nënshtruar tamponit të Covid-19.

Fatmirësisht ai ka rezultuar negativ dhe e ka ndarë rezultatin e testit me ndjekësit e tij në Instastory. Nuk e dimë nëse reperi ka patur ndonjë shqetësim apo jo, por fatmirësisht nuk është infektuar.

20201204_204514_copy.jpg

Kujtojmë që Kosova po kalon një situatë të vështirë javët e fundit. Autoritetet Shëndetësore në Kosovë bënë me dije sot se 24 orët e fundit kanë humbur jetën 11 persona, ndërsa janë infektuar 479 të tjerë.

T’i kthehemi Getinjos, duhet thënë se ai dhe Mozzik po vijnë me një super bashkëpunim i cili do të lançohet në datën 11 të muajit dhjetor.

127315638_794979394416610_6009401901341159865_n.jpg

Mozzik dhe Getinjo kanë pozuar si “bad boys” me armë në dorë, ndërsa kanë zbuluar dhe titullin e projektit. Kënga e tyre e re do të titullohet “El Chapo”, ndërsa ne jemi të bindur se do të jetë një projekt bombë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Bebi po vjen! Aktorja e humorit konfirmon lajmin e shtatzënisë
»
Article Logic
Execution time: 0.011027097702026
array(1) { ["section"]=> string(66) "getinjo-i-nenshtrohet-testit-te-covid-19-ky-eshte-rezultati-230217" }