Getinjo përfundon në spital, çfarë i ndodhi reperit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:56 12-01-2021 Getinjo përfundon në spital, çfarë i ndodhi reperit

Reperi Getinjo është një ndër më të pëlqyerit në rrethin e këngëtarëve për të rinjtë.

Ai është shumë aktiv edhe në rrjetet sociale, ku ndanë shpesh momente të ndryshme nga përditshmëria e tij me miqtë.

Së fundmi ai ka publikuar një foto ku shihet i shtrirë në spital teksa po merr serum. Këngëtari krahas fotos ka shkurar: “ditë e sëmundjes” duke mos treguar asgjë më shumë dhe duke merakosur edhe fansat e tij.

Screenshot_3.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktorja e njohur tregon se çfarë ndodhi pasi imitoi Monika Kryemadhin: Para një ballafaqim me të
»
Article Logic
Execution time: 0.011263847351074
array(1) { ["section"]=> string(57) "getinjo-perfundon-ne-spital-cfare-i-ndodhi-reperit-234698" }