Getoar nën shoqërinë e një tjetër femre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:21 19-07-2016 Getoar nën shoqërinë e një tjetër femre

Getoar Selimi është parë nën shoqërinë e dy femrave të tjera. Njëra nga ato është këngëtarja Evi Reçi.

Duket që reperi shqiptar ka shumë miq saqë dhe pushimet i ndan me disa prej tyre. Ato janë fotografuar në Tuscany Countryside në Florence. 

Reperi prej kohësh është në një lidhje serioze me moderatoren Marina Vjollca. 

geti_per_1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031115055084229
array(1) { ["section"]=> string(45) "getoar-nen-shoqerine-e-nje-tjeter-femre-47093" }