Getoar Selimi shkel semaforin, i hiqet patenta

Publikuar tek: aktualitet, më 19:47 19-05-2015 Getoar Selimi shkel semaforin, i hiqet patenta

Këngëtari nga Kosova Getoar Selimi është gjobitur me 250 mijë lekë të vjetra si dhe i është hequr patenta për shkak se shkeli rregullat e qarkullimit rrugor.

Sipas policisë, Getoari nuk i është bindur shenjës së ndalimit nga rrugorët, pasi nuk kishte respektuar semaforin. Ndalimi i tij u bë nga patrullat e Policisë në Tiranë në sheshin "Skënderbej".

Gjoba dhe patenta e këngëtarit Getoar Selimi

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Qëllon dy herë më pistoletë patrullën “Shqiponja”, arrestohet 21-vjeçari
Pengmarrja e gazetarëve në Librazhd, MB: Nuk ka situatë pengmarrje, gazetarët pranë forcave të policisë »
Article Logic
Execution time: 0.011847972869873
array(1) { ["section"]=> string(51) "getoar-selimi-shkel-semaforin-i-hiqet-patenta-11521" }