Getoari publikon pasaportën shqiptare. Shikoni ç’foto të fytyrës ka zgjedhur dhe pengun që ka

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:04 27-01-2016 Getoari publikon pasaportën shqiptare. Shikoni ç’foto të fytyrës ka zgjedhur dhe pengun që ka

Rreperi Getoar Selimi ka publikuar gjithë krenari pasaportën shqiptare, të marrë para disa ditësh, nga presidenti Bujar Nishani.

“Falenderoj presidentin dhe Republikën e Shqipërisë për këtë pasaportë kaq të bukur’’, shkruan Getoari.

Ai ka zgjedhur një foto me mjekër, sigurisht siç tani ka paraqitjen, për të dalë në foton për pasaportë.

Por rreperi ka një peng, atë të shqiponjës dykrenare.

“Me Shqiponjën tonë, që e kam ëndërruar ta kem edhe në pasaportën e Kosovës...’’, shkruan ai.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026672124862671
array(1) { ["section"]=> string(98) "getoari-publikon-pasaporten-shqiptare-shikoni-c-foto-te-fytyres-ka-zgjedhur-dhe-pengun-qe-ka-31091" }