Gëzim dhe duartrokitje, ky është momenti emocionues kur një vajzë nxirret e gjallë nga rrënojat në Izmir (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:24 30-10-2020 Gëzim dhe duartrokitje, ky është momenti emocionues kur një vajzë nxirret e gjallë nga rrënojat në Izmir (VIDEO) Momenti emocionues

Tërmeti 7 ballë që goditi sot Turqinë dhe u ndje deri në Greqi ka tronditur miliona njerëz në dy shtetet.

Në Turqi gjatë orëve të fundit ka pasur 3 milionë telefonata për ndihmë. Deri tani raportohet për 4 viktima, 120 të plagosur dhe djetëra të bllokuar nën rrënoja, fati i të cilëve nuk dihet ende.

Të paktën 5 persona janë nxjerrë të gjallë. Në videon e mëposhtme mund të shihni momentin emocionues kur një vajzë, nxirret e gjallë nga rrënojat e një pallati të shembur në Izmir.

Duartrokitje dhe brohoritje nga të pranishmit në momentet kur ajo është shpëtuar dhe u dërgua për ndihmë mjekësore.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tërmeti në Turqi, deri tani raportohen për 4 viktima dhe 120 të plagosur
Lot gëzimi, momenti kur nxirret e gjallë vajza nga rrënojat e pallatit në Izmir »
Article Logic
Execution time: 0.012442111968994
array(1) { ["section"]=> string(116) "gezim-dhe-duartrokitje-ky-eshte-momenti-emocionues-kur-nje-vajze-nxirret-e-gjalle-nga-rrenojat-ne-izmir-video-225798" }