Gëzim i madh në Burgun e Drenovës, çfarë ka ndodhur këtë mëngjes me 55 të burgosur (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:05 14-01-2017 Gëzim i madh në Burgun e Drenovës, çfarë ka ndodhur këtë mëngjes me 55 të burgosur (FOTOT)

Gëzim i madh në Burgun e Drenovës  për 55 të burgosur dhe familjarët e tyre.

55 të burgosur kanë lënë qelitë pasi përfituar nga amnistia dhe tashmë do të jenë në shtëpitë e tyre për të vijuar jetën normale. Mësohet se të liruarit janë ata që kanë kryer vepra të lehta penale dhe një pjesë të cilët kanë qenë në prag të përfundimit të dënimit.

Mes tyre kanë të dënuarit si përdorues e trafikantë të lëndëve narkotike,vjedhësit e energjisë elektrikë apo edhe ata të dënuar për dhunë në familje.

 

gez.jpg

g3.jpgg2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Surprizon Meteoalb: Ja kur do bjerë sërish borë në Tiranë
Vajza e përdhunuar në Kamëz rrëfehet në polici: E njoha në Facebook, do takoheshin në lokal por... »
Article Logic
Execution time: 0.01120400428772
array(1) { ["section"]=> string(93) "gezim-i-madh-ne-burgun-e-drenoves-cfare-ka-ndodhur-kete-mengjes-me-55-te-burgosur-fotot-65482" }