Gëzim i madh në Newsbomb, themeluesja Anila Basha bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Aris

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:54 08-04-2020 Gëzim i madh në Newsbomb, themeluesja Anila Basha bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë Aris

Gëzim i madh në këto dite të vështira!

Vjen në jetë Aris, djali i themelueses dhe drejtueses së Newsbomb Anila Basha.

Aris është emri që ka zgjedhur Anila për birin e saj në kujtim të të atit Aristotel me të cilin ajo ka patur një lidhje mjaft të fortë.

Aris ka ardhur në jetë i bukur dhe i shëndetshëm në këtë ditë plot diell duke i falur Anilës emocione të papërshkrueshme.

Deri në orët e fundit të shtatzënisë ajo ka qenë në krye te detyrës duke raportuar dhe tashmë po shijon çastet e para me birin e saj.

Stafi i uron Arisit jetë të gjatë dhe mami Anilës lumturinë e gjithë botës!

Ndërkohë vetë Anila ka falenderuar doktorin e Spitalit Amerikan Elton Peçi, i cili e ka ndihmuar gjatë muajve të shtatzënisë.

‘Aristotel Basha erdhi në jetë në orën 11.37 të ditës së sotme. Im bir erdhi në këtë jetë në kohë koronavirusi, po do kemi ç’të tregojmë. Unë dhe Aris jemi shumë mirë dhe falenderojme doktor Eltonin që nuk la javë pa na ndenjur nga pas për të shkuar gjithçka mirë. Aris, Ilda, dr.Gilberta, Besi, për 9 muajt që kaluam këtu; po ne të dy kërkojmë falje për gjithë kokëçarjet e krijuara në familje në këto 9 muaj tekanjozë. Shpresojmë shumë qeë kjo situata e coronavirusit të përfundojë shpejt, që të shijojmë pranverën. Ju duam shumë’, shkruan ajo në Instagram.

Screenshot_11_copy.png

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.009131908416748
array(1) { ["section"]=> string(101) "gezim-i-madh-ne-newsbomb-themeluesja-anila-basha-behet-nene-per-here-te-pare-vjen-ne-jete-aris-201862" }