‘Gëzuar me Xhepin dhe Besin’, Meta troket gotat me të birin dhe të atin (FOTO e fundit e 2019-ës)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:28 31-12-2019 ‘Gëzuar me Xhepin dhe Besin’, Meta troket gotat me të birin dhe të atin (FOTO e fundit e 2019-ës) Presidenti Meta me te atin, Rexhep Meta, dhe djali Besi

Presidenti Ilir Meta troket gotat me të birin Besin dhe të atin, Rexhep Meta, në këtë prag të ndërrimit të viteve.

“Gëzuar me Xhepin dhe Besin’ shkruan Presidenti.

Të tre mbajnë ne duar nga një gotë vere dhe buzëqeshin përballë aparatit në këtë foto të fundit të 2019-ës. Ndërsa, theksojmë se kjo është hera e parë që Presidenti publikon foto me të atin, Rexhep Metën.

Presidenti Meta me te atin, Rexhep Meta, dhe djali Besi:

80835830_3071144509579942_1727043763181715456_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « TRAGJIKE/ Vdes marinari në Durrës, gjendet i pajetë në ujë (EMRI-DETAJE)
Erion Veliaj me Ajolën e Kajanin pret Vitin e Ri në sheshin Skënderbej »
Article Logic
Execution time: 0.01240611076355
array(1) { ["section"]=> string(99) "gezuar-me-xhepin-dhe-besin-meta-troket-gotat-me-te-birin-dhe-te-atin-foto-e-fundit-e-2019-es-190868" }