Gëzuar Pashkët me bebet e sapolindura që i buzëqeshën jetës (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:47 19-04-2020 Gëzuar Pashkët me bebet e sapolindura që i buzëqeshën jetës (VIDEO) Foto nga videoja

Spitali Obstetrik Gjinekologjik “Mbretëresha Geraldinë” pak minuta më parë ka publikuar një video me çaste të bukura të bebeve të sapoardhura në jetë.

Këta fëmijë janë shpresë dhe buzëqeshje që jeta i jep shumëkujt, prandaj është e rëndësishme që ata të vijnë sa të shëndetëshëm në këtë botë.

Në këtë ditë festeë për të gjithë besimtarët Ortodoksë, me anë të kësaj videoje ku shfaqet një bebe që i buzëqesh jetës në momentet e para, urojmë Gëzuar Pashkët.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010334014892578
array(1) { ["section"]=> string(72) "gezuar-pashket-me-bebet-e-sapolindura-qe-i-buzeqeshen-jetes-video-203137" }