“Gëzuar të gjithë ju që me 31 festoni në shtëpinë tuaj dhe me 1 te vjehrra”, surpriza që ju pret në ekran natën e ndërrimit të viteve (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:22 26-12-2016

Ermal Mamaqi ka zbuluar të ftuarit special në natën e ndërrimit të viteve.

Me anë të një videoje të shkurtër ai ka treguar momentet më pikante me të ftuarit duke premtuar një mbrëmje me shumë humor dhe gëzim.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.010935068130493
array(1) { ["section"]=> string(142) "gezuar-te-gjithe-ju-qe-me-31-festoni-ne-shtepine-tuaj-dhe-me-1-te-vjehrra-surpriza-qe-ju-pret-ne-ekran-naten-e-nderrimit-te-viteve-video-63816" }