Gianni De Biasi mori pasaportën por nuk mund të votojë. Ja pse

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:49 13-06-2015 Gianni De Biasi mori pasaportën por nuk mund të votojë. Ja pse pasaporta e Gianni De Biasi

Edhe pse Gianni De Biasi është tashmë shqiptar, duke marrë dy ditë më parë pasaportën, ai nuk do mund të votojë në zgjedhjet lokale të 21 qershorit.

Trajneri i kombëtares shqiptare ka shpjeguar para gazetarëve se në pasaportë ka një gabim në datën e lindjes dhe tashmë nuk e di se si do ia bëjë për të votuar. Data e lindjes së trajnerit është shënuar dy ditë para datës reale të lindjes së tij.

“Për momentin nuk mund ta them. Do të shoh çfarë mund të bëj”, ka thënë De Biasi lidhur me pyetjen nëse do shkonte të votonte.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070137977600098
array(1) { ["section"]=> string(67) "gianni-de-biasi-mori-pasaporten-por-nuk-mund-te-votoje-ja-pse-13493" }