Gigadepo, Wow sa shumë...

Publikuar tek: aktualitet, më 09:15 29-05-2017 Gigadepo, Wow sa shumë...

20 qindarka për të folur me ty, 30 qindarka për të ardhur tek ti…

Vargje poezish si këto, të dashurisë në kohët e telefonisë fikse, tregojnë se dikur njerëzit kënaqeshin edhe me kaq pak.

Sot është një tjetër realitet, ku asnjëherë, askush nuk mjaftohet me asgjë.

Tashmë komunikimi nuk ka më kufij, ndaj dhe ofertat që të japin më shumë nuk kanë të sosur.

Më e reja që vjen nga Vodafone Albania është një shpërthim i vërtetë gigabytesh, , e cila mund te pasurohet me paketa shtesë e bonuse që të çojnë deri edhe në fund të botës.  Bëhet fjalë për ofertën Vodafone GigaDepo, që mund ta marrin, duke filluar nga 24 maji, të gjithë klientët me parapagesë.

Kjo paketë mund të blihet për vetëm 1,100 lekë, duke përfituar, 200 minuta kombëtare, 200 SMS kombëtare, 5GB të vlefshme në gjitha shpejtësitë 3G/4G/4G+ dhe 5GB të vlefshme ekskluzivisht në 4G/4G+. Pra në total 10 GB Internet për ju!

Nuk do t’ju mjaftojnë as këto!? Ju duhen edhe më shumë? Ok, Vodafone Albania ka ende çfarë të ofrojë. Duke nisur po nga data 24 maj, klientët e  GigaDepo mund të përfitojnë nga paketa e re shtesë me 100 minuta kombëtare, për vetëm 150 lekë, e vlefshme për 7 ditë e cila do të ofrohet në kanalet e E-Top Up, MyVodafone dhe #123#

Nëse nuk ju mjaftojnë as këto, s’ka vend për alarm. Ka gjithmonë një bonus me 250 MB ne dispozicionin tuaj per 24 ore.

Çfare pret? Gigadepo është fiks për ty…

Për më shumë informacion vizito www.vodafone.al

foto_2.png

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Veliaj publikon pamjet e parkingut nëntokësor te Sheshi Skënderbej, gati për 358 automjete (VIDEO)
Grusht fytyrës policit në Tiranë, arrestohen dy studentët »
Article Logic
Execution time: 0.011273145675659
array(1) { ["section"]=> string(27) "gigadepo-wow-sa-shume-80340" }