Gigi Hadid dhe Zayn Malik bëhen prindër për herë të parë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:13 24-09-2020 Gigi Hadid dhe Zayn Malik bëhen prindër për herë të parë

Modelja Gigi Hadid dhe këngëtari Zayn Malik janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e bukru e ka brë me dije këngëtari me anë të një postimi në ‘Instagram’. Zayn ka publikur foton teksa mban dorën e vajzës së tij.

Sakaq, çifti nuk ka preferuar të zbulojë ende emrin e vajzës së tyre.

“Vajza jonë është këtu, e shëndetshme dhe e bukur. Të provosh të shprehësh me fjalë se si po ndihem tani do të ishte e pamundur. Dashuria që ndiej për këtë njeri të vogël është përtej kuptimit tim. Mirënjohës që e njoh dhe krenar për ta quajtur timen dhe mirënjohës për jetën që do të kemi së bashku” shkruan këngëtari.

Kujtojmë që Gigi Hadid 25 vjeç dhe Zayn Malik 27 vjeç konfirmuan lidhjen e tyre në 2015, e ndërsa u ndanë në 2018. Por dyshja, u ribashkuan sërish., ndërsa tani janë bërë prindër të një vajze.

 

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013863801956177
array(1) { ["section"]=> string(63) "gigi-hadid-dhe-zayn-malik-behen-prinder-per-here-te-pare-221549" }