Gigi Hadid dhe Zayn Malik më të bashkuar se kurrë pas incidentit në sfiladën e modës

Publikuar tek: slide-lart, më 18:09 01-03-2016 Gigi Hadid dhe Zayn Malik më të bashkuar se kurrë pas incidentit në sfiladën e modës

Modelja e njohur Gigi Hadid dhe i dashuri i saj këngëtari Zayn Malik antari i grupit ‘’One Direction’’ duket se e përkrahin shumë njëri-tjetrin.

Ata janë  fotografuar të kapur për dore me njëri tjetrin dhe e kanë lënë pas incidentin e ‘’Milan Fashion Week’’, ku dhe modelja ka pasur një moment të sikletshëm, ku veshja e saj i nxhorri një pjesë të gjoksit jasht.

Gigi dhe Zayn, ishin të veshur shumë me stil dhe si gjithmonë të kujdeshëm për pamjen e tyre të jashtme. Së fundi ata kanë realizuar dhe nje videoklip së bashku në të cilin shfaqen shumë të dashuruar.

12782372_1744980242403045_585179408_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020065069198608
array(1) { ["section"]=> string(90) "gigi-hadid-dhe-zayn-malik-me-te-bashkuar-se-kurre-pas-incidentit-ne-sfiladen-e-modes-33939" }