Gigi Hadid ndryshe, urren atë që femrat adhurojnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:44 14-05-2016 Gigi Hadid ndryshe, urren atë që femrat adhurojnë

Supermodelja Gigi Hadid edhe pse është modele me mjaft stil, ka zbuluar së fundmi detaje nga jeta e saj.

21 vjeçarja ka pranuar se pavarsisht punës si modele, ajo nuk është ndonjë blerëse e madhe dhe nuk i pëlqen të bëj shopping. "Blej pa qenë nevoja të provoj" është shprehur modelja.

“Vërtet, nuk jam ndonë blerëse e madhe. Ndoshta për shkak të punës time që më mundëson të vesh çdo gjë. Më pëlqen të shoh vitrinat e dyqaneve dhe të blej pa qenë e nevojshme të heq çfarë kam veshur dhe ta provoj diçka në dhomën e provës” ka thënë Gigi.

gigi31shop2.jpg

 

gigi31shoop2.jpg

gigi31shooop2.jpg

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.07359504699707
array(1) { ["section"]=> string(54) "gigi-hadid-ndryshe-urren-ate-qe-femrat-adhurojne-40419" }