Gigi Hadid rrëzon thashethemet për anoreksinë, shfaqet me forma mbreslënëse

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:54 17-02-2017 Gigi Hadid rrëzon thashethemet për anoreksinë, shfaqet me forma mbreslënëse

Modelja e famshme, Gigi Hadid është shfaqur sw fundmi me një trup perfekt, por ajo që ra më shumë sy ishte barku i saj i tonifikuar.

Ndoshta, edhe prej veshjes që ka zgjedhur, tuta sportive me bel të ulët dhe një bluzë të shkurtër, modelja e ‘Vogue’ ka dashur të tregojë se ka punuar fort për të hedhur poshtë thashethemet se dy vite më parë kishte humbur shumë peshë. Ishin agjencitë e modës ata që i qarkulluan këto thashetheme.

E dashura e Zayn Malik mësohet se ka punuar pa pushim për të arritur këto forma të mrekullueshme, madje ajo ka thënë se i pëlqen të merret edhe me boks. Goxha interesante, që një femër kaq e bukur si Gigi të impresionohet nga një sport i egër si boksi...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026886940002441
array(1) { ["section"]=> string(80) "gigi-hadid-rrezon-thashethemet-per-anoreksine-shfaqet-me-forma-mbreslenese-69011" }