Gilberto Jaçe denoncon skandalin me foto: Kjo është një qendër votimi, këtu do vijnë të votojnë banorët

Publikuar tek: politike, më 15:37 03-06-2015 Gilberto Jaçe denoncon skandalin me foto: Kjo është një qendër votimi, këtu do vijnë të votojnë banorët

Kandidati i majtë për bashkinë e Përmetit, Gilberto Jaçe ka denoncuar përmes fotosh gjendjen mjerane të një qendre votimi në fshatin Okdunan të komunës Petran, ku pretendohet se do të shkojnë banorët për të votuar më datë 21 qershor.

“Kjo është qendra e votimit në fshatin Okdunan komuna Petran. Pamjet flasin vetë! Këtu do të vijnë për të votuar në 21 qershor banorët e Ogdunan, Benjë, Novosele, Lipivan, Trepozisht, Delvine pra 160 qytetarë.  Shumë larg dhe me një rrugë shumë të keqe nga fshati më i banuar që është Benja. Meqe janë më shumice të majtë kryetari kandidat ka zgjedhur ti mbaje sa më larg kutisë së votimit”, shkruan kandidati i ASHE Jaçe duke postuar edhe këto foto. 

{gallery}qendra{/gallery}

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pakti i PD për dekriminalizimin, Meta: Jemi të hapur për çdo veprim ligjor
Veliaj shtrëngon duart me Tahirin, ja fokusi i bashkëpunimit mes tyre »
Article Logic
Execution time: 0.012923955917358
array(1) { ["section"]=> string(107) "gilberto-jace-denoncon-skandalin-me-foto-kjo-eshte-nje-qender-votimi-ketu-do-vijne-te-votojne-banoret-12597" }