Gilberto Jaçe i uron fitoren kryebashkiakut të Përmetit: Marr përsipër përgjegjësinë e humbjes

Publikuar tek: politike, më 11:52 22-06-2015 Gilberto Jaçe i uron fitoren kryebashkiakut të Përmetit: Marr përsipër përgjegjësinë e humbjes

Kandidati që humbi përballjen për bashkinë e Përmetit Gilberto Jaçe ka reaguar pas publikimit të rezultatit duke marrë përgjegjësinë  e humbjes mbi veten dhe duke i uruar punë të mbarë rivalit të tij në drejtimin e bashkisë.

“Të dashur bashkëqytetarë! Në radhë të parë falenderoj të gjithë ata që besuan te alternativa jonë dhe na mbështetën. U kërkoj ndjesë që nuk arrita ti çoj drejt fitores dhe marr përsiper çdo lloj përgjegjësie për humbjen. Takova kryetarin e sapozgjedhur të bashkisë dhe e urova për fitoren. Shpresoj shume që në këto katër vjet të këtë sukses për të miren e të gjithë qytetarëve përmetarë!Ju uroj më të miren për familjet tuaja!Me respekt, Gilberto Jaçe" , shkruan ai në Facebook.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0085179805755615
array(1) { ["section"]=> string(99) "gilberto-jace-i-uron-fitoren-kryebashkiakut-te-permetit-marr-persiper-pergjegjesine-e-humbjes-14325" }