Gilberto Jaçe i zënë me punët e fushatës, ja se si e ndihmon gruaja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:40 16-04-2015 Gilberto Jaçe i zënë me punët e fushatës, ja se si e ndihmon gruaja

Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Përmetit Gilberto Jaçe, ka postuar një fotografi, ku duket mjaft i lumtur në prani të bashkëshortes së tij Elona Mihaj, e cila e vështron me një farë adhurimi ndërsa vetë Gilberto pozon i qeshur për kamerën.

“Secili me punët e veta”, shprehet Gilberto Jaçe për fotografinë, ndoshta duke nënkuptuar se tani që është konfirmuar në garën për postin e kryetarit të Bashkisë, e presin punët e fushatës. Por edhe Elona është e zënë me punë, dhe puna e saj e preferuar është..vetë Golbertoja. “Epo dihet që ti je puna ime e preferuar”, thotë Elona, e cila duket se ka për të patur dyfish punë në këtë prag zgjedhjesh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094830989837646
array(1) { ["section"]=> string(71) "gilberto-jace-i-zene-me-punet-e-fushates-ja-se-si-e-ndihmon-gruaja-8927" }