Gilberto Jaçe, ish-kryebashkiaku i Përmetit, zhvishet dhe futet në ujë

Publikuar tek: barometri, më 08:59 12-01-2017 Gilberto Jaçe, ish-kryebashkiaku i Përmetit,  zhvishet dhe futet në ujë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.034204006195068
array(1) { ["section"]=> string(74) "gilberto-jace-ish-kryebashkiaku-i-permetit-zhvishet-dhe-futet-ne-uje-65282" }