“Gjaku i ri i kombit më të vjetër”, djali i Gold AG merr nënshtetësinë shqiptare

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:34 27-01-2021 “Gjaku i ri i kombit më të vjetër”, djali i Gold AG merr nënshtetësinë shqiptare

Gold Ag u bë në 28 nëntor baba i një djali, të cilin e pagëzoi me emrin Gueril, emër tepër i veçantë që përkon dhe me ditën e lindjes së vogëlushit dhe kontekstin historik të Kosovës.

Në rrjete sociale, Gold AG s’na i ka kursyer pozat me të voglin. Së fundmi ai ka ndarë një foto në rjetet sociale, ku shihet i vogli me një pashaportë shqiptare.

“Jam gjaku i ri, i kombit ma t’vjetër. E gëzofsh shtetësinë shqiptare djali jem,” shkruan ai në rrjetet sociale duke treguar se Gueril, ka marrë shtetësinë greke.

Screenshot_8.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Festë në familjen Gjebrea, Ana feston ditëlindjen (FOTO)
Këngëtarja shqiptare publikon foton provokuese në rezidencën e Pablo Escobar në Meksikë »
Article Logic
Execution time: 0.012741088867188
array(1) { ["section"]=> string(84) "gjaku-i-ri-i-kombit-me-te-vjeter-djali-i-gold-ag-merr-nenshtetesine-shqiptare-236603" }