Gjashtë persona qëllohen me armë zjarri brenda një Kishe

Publikuar tek: bota, më 18:15 24-09-2017 Gjashtë persona qëllohen me armë zjarri brenda një Kishe

Të paktën gjashtë persona janë qëlluar me arëm zjarri brenda një kishe në Tenesi të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, në 11.15 me orën lokale, në Burnette Chapel Church of Christ.

Policia ka marrë telefonata të shumta për të shtëna me armë brenda kishës dhe është nisur drejt vendngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Menjëherë pas Exit Poll, ambasadorja gjermane në Tiranë del në konferencë për media
Merkel flet pas fitores së mandatit të katërt: Duhet të rifitojmë votat e AfD-së »
Article Logic
Execution time: 0.012953042984009
array(1) { ["section"]=> string(62) "gjashte-persona-qellohen-me-arme-zjarri-brenda-nje-kishe-93510" }