Gjashtë vite në pushtet, Ilir Beqaj bëhet nostalgjik dhe publikon foton: Sfidat vazhdojnë

Publikuar tek: politike, më 23:22 15-09-2019 Gjashtë vite në pushtet, Ilir Beqaj bëhet nostalgjik dhe publikon foton: Sfidat vazhdojnë Ish-ministri i Shëndetësisë Ilir Beqaj

Ish-ministri i Shëndetësisë ka sjellë në vëmendje një ngjarje historike.

Bëhet fjalë për humbjen e zgjedhjeve nga Sali Berisha dhe fitoren nga ana e koalicionit PS.-LSI.

Ilir Beqaj sjell në vëmendje 15 Shtatorin e vitit 2013 teksa poston foton e mëposhtme me shënimin: “‪15 shtator 2013. Mirënjohje të gjithëve për shpirtin e skuadrës! Sfidat vazhdojnë”.

szdfwefwerghdeghdfg.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038321971893311
array(1) { ["section"]=> string(94) "gjashte-vite-ne-pushtet-ilir-beqaj-behet-nostalgjik-dhe-publikon-foton-sfidat-vazhdojne-178577" }